Fooldal.html
CSATLAKOZZONshapeimage_8_link_0
EZT TESSZÜKEzt_tesszuk.htmlEzt_tesszuk.htmlshapeimage_9_link_0
ITT VAGYUNKItt_vagyunk.htmlItt_vagyunk.htmlshapeimage_10_link_0

Amennyiben tevékenységeink és programjaink felkeltették érdeklődését, több formában is csatlakozhat munkánkhoz, és részt vehet céljaink megvalósítában.

A Nonprofit Alapítvány a következő lehetőségeket kínálja az együttműködésre:

Magánszemélyek:

1. -segítse adója 1%-ának felajánlásával munkánkat! Adószámunk: 18037346-2-42

2. -vállaljon önkéntesmunkát alapítványunknál! Alapítványunk rendelkezik az önkéntesek foglalkoztatásához szükséges hatósági engedéllyel.

3. -amennyiben Ön szakirányú képzésben részesül, és szívesen megismerné alapítványunk munkáját, jelentkezzen nálunk szakmai gyakorlatra!

4. -segítse munkánkat a célcsoportunk számára hasznos tárgyi adományok felajánlásával vagy pénzadománnyal!

Civil szervezetek:

1. -amennyiben az Ön szervezete is az alapítványunkhoz hasonló célok megvalósítása érdekében tevékenykedik, vegye fel velünk a kapcsolatot egy esetleges együttműködés kialakítása érdekében!

Kis- és nagyvállalkozások:

1. -segítse alapítványunk munkáját a célcsoportunk számára hasznos tárgyi adományok vagy pénzadomány felajánlásával!

2. -ismerje meg alapítványunk ügyfeleit, hiszen lehet, hogy pont e körből választja majd ki leendő alkalmazottait!

3. -illessze be vállalkozása társadalmi felelősségvállalási stratégiájába (CSR) alapítványunk programjait, és ismerkedjen meg az együttműködési lehetőségekkel. Alapítványunk nyitott az új és kreatív CSR tevékenységekben való részvételre!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink valamelyikén:

Telefon/Fax: +36.1.413.77.25
E-mail: flaszter@t-online.hu

Csatlakozzon Ön is alapítványunk munkájához!